Kullanıcı Şartları

Bu web sitesi BUNEİŞ Kariyer Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi’ne (Buneis.com) aittir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

www.Buneis.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, fotoğraflar, videolar, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile burada yer alan tüm linkler, kullanıcılara bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Buneis.com internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Buneis.com önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin değiştirilmesi, düzeltilmesi, yeni bilgilerin eklenmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Bireysel üyeler, üyelikleri kapsamında kişisel bilgilerini Buneis.com ile paylaşmaktadırlar. Bu bilgilere sadece BUNEİŞ Kariyer Danışmanlık Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi ilgili yetkililerince erişilebilmekte olup, herhangi bir üçüncü şahıs ya da tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır. Buneis.com, bireysel üyelerden ve/veya site ziyaretçilerinden herhangi bir özgeçmiş bilgisi ve sitede yer alan iş ilanlarına dair herhangi bir başvuru almamakta, sadece kurumların kendi sayfalarında yer alan bu ilanlara yönlendirici linklere yer vermektedir.

Kullanıcılar, bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler, fotoğraflar ve videolar, Buneis.com’un yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla 3. kişiler tarafından kullanılamaz veya kullanıma sunulamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, fotoğrafı ya da videoyu, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü hukuki ve cezai takibata neden olacaktır. Buneis.com, bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa ayrıca imzalanmış sözleşmelerin kapsamı haricinde herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye/kullanıcıya aittir. Buneis.com web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve/veya kayıplardan, BUNEİŞ Kariyer Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi (Buneis.com) sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Buneis.com’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (bunlarla sınırlı olmamak üzere tasarımlar, resimler, fotoğraflar, videolar, logo, vb. gibi) telif hakkı Buneis.com’a ait olup, Buneis.com’un yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. (3.kişilerle imzalanmış sözleşmeler kapsamında yer alan söz konusu 3. kişilere ait bilgi ve logolar hariç). Aynı şekilde Buneis.com markası ve logosu da Buneis.com’un yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Kullanım Şartları metni esas alınacaktır.


Sosyal Medyada bizi takip et!

Bizi takip edin