Erdem Göktepe - Satış Şefi | buneis.com

Erdem Göktepe - Satış Şefi

Video Yükleniyor.

261 İzlenme

Erdem Göktepe. Bir iklimlendirme firmasında Satış şefiyim. Proje bazında merkezi klima sistemleri satış gerçekleştiriyoruz. Dört kişilik bir ekibim var, iki tane satış destek, iki tane satış mühendisi; Anadolu yakasına biz bakıyoruz. Anadolu yakasındaki projelerden ya da Anadolu yakasındaki firmaların satışından biz sorumluyuz. İklimlendirme ihtiyacı olan herhangi bir bina olabilir, hastane olabilir, avm olabilir, bir villa bile olabilir yeter ki iklimlendirme ihtiyacı olsun; bize gelen projelerin uygun çözümleri için teknik destek oluyoruz mekanik firmalara.

Basından beri emek verdiğimiz bir projenin önünden geçerken bu işi biz sattık diyebilmek bu işin en zevkli tarafı.

İstanbul özelinde trafik tabii ki devamlı dışarda olduğumuz için en zorlu tarafı.

Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunuyum.

Teknik bilgi ihtiyacımız olduğu için mühendislik alt yapısı gerektiren bir işte çalışıyoruz, o yüzden en azından mühendislik alt yapısının olması gerek.

İlk mezun olduğum dönemde şantiye tecrübesi veya proje firması tecrübesi edinmek isterdim. Onun dışında da hayata dair yurtdışında bir yaşam tecrübesi edinmek isterdim. Üçüncü olarak da mühendisliğin yanında MBA yapıyor olmanın da faydası olacaktır.

Mimar olmak isterdim, çocukluk hayalimdi.

İstanbul özelinde trafik tabii ki devamlı dışarda olduğumuz için en zorlu tarafı. İlk mezun olduğum dönemde şantiye tecrübesi veya proje firması tecrübesi edinmek isterdim. Onun dışında da hayata dair yurtdışında bir yaşam tecrübesi edinmek isterdim. Üçüncü olarak da mühendisliğin yanında MBA yapıyor olmanın da faydası olacaktır.


Sosyal Medyada bizi takip et!

Bizi takip edin