Aylin Dinler - Üye İlişkileri ve İdari İşler Sorumlusu | buneis.com

Aylin Dinler - Üye İlişkileri ve İdari İşler Sorumlusu

Video Yükleniyor.

74 İzlenme

İsmim Aylin Dinler. Bir sivil toplum kuruluşunda üye ilişkileri ve idari işler sorumlusuyum, aynı zamanda yönetim kurulu asistanlığını yürütmekteyim. Üye ilişkileri çalışmış olduğum dernekteki üyelerin her türlü organizasyonel işlerinin takibi, organize edilmesi, üyelik başvuru süreçleri, dernek içindeki idari işlerin kontrolü, ihtiyaçların giderilmesi, aynı zamanda yönetim kurulunun randevuları, programı, seyahatleri, her türlü proje sürecinde ihtiyaçları olduğu konularda destek verilmesi.

Birilerinin hayatını kolaylaştırıyor olma duygusu. Çok yoğun gündemi veya çok yoğun bir iş hayatı olan, gerçekten çok önemli iş sahibi kişilerin hayatını bir nebze kolaylaştıran kişi olmak benim için yaptığım işin en keyifli yanı diyebiliriz.

Programı çok yoğun, iş düzeyi çok yoğun 3-4 kişiye ortak bir toplantı takvimi oluşturmak.

Ben lise mezunuyum. Sayısalcıyım. Liseyi bitirdikten sonra bilgisayar, muhasebe, sekreterlik ve ofis asistanlığı konusunda bir yıl özel bir kursta eğitim aldım.

Eğer gönülden istiyorsa, bu işi yapmayı istiyorsa, tabii ki yapabilir. Çünkü benim yaptığım işte üye ilişkileri, idari işler ve yönetim kurulu ya da bir yöneticinin asistanı olmak zaman çizelgenizin olmadığı bir iş. Dolayısıyla zamanınızı gönüllü bir şekilde verebiliyorsanız hem daha fazla yararlı olabiliyorsunuz, hem siz fayda sağlayabiliyorsunuz, hem de sizin içinizden daha başarılı işler ortaya çıkmış oluyor.

Aslında şu anki durumumu değiştirecek çok büyük tavsiyelerim olmazdı açıkçası. Çünkü bu yoldan geldiğim için bugün burada ve bu çalıştığım insanlarla bir arada olduğumu düşünüyorum. Ama tek bir tavsiye vermem gerekseydi belki 1-2 yıl yurtdışı deneyimi ve yabancı dilimi geliştirme konusunda bir şeyler yap demek olurdu.

Organizasyonel herhangi bir iş yapabilirdim. Birilerini yönetebildiğim, hayatı kolaylaştırabilirdiğim, işleri kolaylaştırabildiğim bir konumda olmak isterdim.

Departman:
Destek
Sektör:
Sivil Toplum

Bir sivil toplum kuruluşunda üye ilişkileri ve idari işler sorumlusuyum, aynı zamanda yönetim kurulu asistanlığını yürütmekteyim. Üye ilişkileri çalışmış olduğum dernekteki üyelerin her türlü organizasyonel işlerinin takibi, organize edilmesi, üyelik başvuru süreçleri, dernek içindeki idari işlerin kontrolü, ihtiyaçların giderilmesi, aynı zamanda yönetim kurulunun randevuları, programı, seyahatleri, her türlü proje sürecinde ihtiyaçları olduğu konularda destek verilmesi.Sosyal Medyada bizi takip et!

Bizi takip edin