Neylan Özdeş - Yönetici Asistanı | buneis.com

Neylan Özdeş - Yönetici Asistanı

Video Yükleniyor.

176 İzlenme

Neylan Özdeş. Uluslararası bir danışmanlık şirketinde yönetici asistanı olarak görev yapıyorum; 16 senedir bu işi yapıyorum. Yönetici asistanının bana göre en önemli özelliği yöneticinin sağ kolu olmasıdır. Daima bir sonraki adımı düşünmek zorundasınız. Zaten uzun süre bir yönetici ile beraber çalıştıktan sonra onu nasıl düşüneceğini, nasıl hareket edeceğini bir şekilde çözmeye başlıyorsunuz ve fazla konuşmadan iletişim kurabiliyorsunuz çok rahatlıkla.

Çok fazla ön planda olmasını sevmediğimden güçlü bir karakteri arkadan desteklemek bana çok keyif veriyor. Masa başında çalışmaktan çok keyif alıyorum bunun yanında. Düzenli ve sistemli çalışmayı çok seviyorum ve yönetici asistanlığının en önemli şartlarından birisi bu; düzenli olmak, her şeyi kontrol etmek ve disiplinli olmak.

Bazen çok fazla istek gelince zaman yetmiyor, yetişemiyorum, o zaman zorlanıyorum ve hayır demekten çok fazla hoşlanmıyorum; o zamanlar zor geliyor.

Avusturya Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi iş idaresi bölümünü bitirdim.

Bu işi yaparken sabırlı olmanız lazım; bir anda birkaç işi aynı anda yapmanız gerekir, çok düzenli olmanız gerekir, sistemli olmanız, programlı olmanız gerekir. Ve ortaya çıkan problemler karşısında hiçbir zaman yılmamanız, mutlaka bir çözüm bulmanız gerekir. Hayır kelimesi yoktur yöneticilik asistanlığında.

Kalbimin sesini dinlerdim. Sevdiğim işi yapardım. Arkadaşlarımla olan ilişkilerimi -şimdi olduğu gibi- yine çok iyi bir şekilde tutmak isterdim.

Küçük bir butik otelin işletmecisi olmak isterdim.

Departman:
Destek
Sektör:
Danışmanlık
Çok fazla ön planda olmasını sevmediğimden güçlü bir karakteri arkadan desteklemek bana çok keyif veriyor. Masa başında çalışmaktan çok keyif alıyorum bunun yanında. Düzenli ve sistemli çalışmayı çok seviyorum ve yönetici asistanlığının en önemli şartlarından birisi bu; düzenli olmak, her şeyi kontrol etmek ve disiplinli olmak.Sosyal Medyada bizi takip et!

Bizi takip edin